JÁTÉK Küzdelem a Városért IV. Hatvan-Nagygombos, 2009-06-28

Nyílvános fórum lezárt,utókor számára konzervált témái

Moderátor: SFH tagok

JÁTÉK Küzdelem a Városért IV. Hatvan-Nagygombos, 2009-06-28

HozzászólásSzerző: Shadow Dátum: 2009.07.02. 10:26

Koming szún :)
Kép
Kép
Kép
Shadow
Fórummacerátor

Re: JÁTÉK Küzdelem a Városért IV. Hatvan-Nagygombos, 2009-06-28

HozzászólásSzerző: Shadow Dátum: 2009.07.03. 14:11

Addig várok vele mire elfelejtem az egészet.......
Naszóval,akkor egy gyors összefoglaló a napról. Mivel ez nem egy scenario jellegű játék volt ezért most nem tudok jól hangzó,filmbe illő és látványos sztorit szerkeszteni neki. Érjétek be ennyivel ;)

Raven, ahogy ígérte majdnem hajszálpontosan 0645kor telefonált,hogy megérkeztek és várnak a parkolóban. Utolsó ellenőrzést tartottam a cuccon, bedobtam a "gyorsreggeli" maradékát,bakancsot húztam és lecúgoltam a parkolóba. Szerencsénkre Godot is velünk utazott így a szomorkás idő ellenére a remek hangulat garantált volt az útra. Amint beállítottuk a gps-t és útnak indultunk ,szemerkélni kezdett az eső,egyenlőre nem aggódtunk, mivel első játékunkon sokkal nagyobb zuhéban is kimentünk a pályára. Útközben Godot elmesélte az előző napi "kis" BW túra történéseit és az izgalmakat amiket átéltek (http://www.blackwaterse.hu/wp/?p=378 ) A folyamatos röhögésnek köszönhetően, az amúgy sem hosszú út még rövidebbnek tűnt :)

Mire a laktanyához érkeztünk már egy viszonylag csendes,de folyamatos esőzés kezdődött. Regisztráltunk, majd mivel a kronó még nem állt készen, Raven kicsivel előrébb gurult és leparkolt. Röviden ácsorogtunk az esőben, próbáltuk elijeszteni, beszélgettünk Bobekékkel. Végül elkezdődött a kronózás, előregurultunk és kipakoltuk a fegyvereket valamint a szükséges kellékeket,majd szépen besoroltunk. Itt találkoztunk Praksival,rövid bemutatkozás után a parkolóba döcögtünk és elkezdtük magunkra aggatni a cókmókot, bedobni az utolsó "harci" szendvicseket és péksütiket. Raven az első ülésen, én pedig nyakig a csomagtartóban észre se vettük,hogy közben a raj többi tagja a kocsi köré gyűlt bemutatkozni és beszélgetni. Miután már jól "kibeszéltek" bennünket és Godot mentett,hogy egyébként alapjáraton nem vagyunk taplók, akkor tűnt fel,hogy he? mi ez a tömeg mögöttünk :D Gyors bemutatkozás, fejes vissza a csomagtartóba :D Mindenki lassan készülődött,majszolta a reggelit, beszélgetett. A kiírt kezdést természetesen nem sikerült tartani. Mindegy, legalább volt ideje mindenkinek rendesen felkészülni, dumálni, ökörködni. A mellénk parkoló "Adidas rajt" hosszasan megmosolyogtuk és "dicsőítettük",reménykedve,hogy nem kékek lesznek (pedig de :) )

10(11?) óra tájában végül gyülekezésre szólítottak fel minket, rajok és színek szerint felsorakoztunk a parkolóban, Bobek ismertette a fontosabb tudnivalókat, a rajpk-k megkapták a térképet, a medikek pedig a szallagokat. A kezdés pillanatában már napos időnk volt,a korábban esett esőnek hála gyorsan trópusi körülmények uralkodtak el a pályán. Meleg és magas páratartalom,nyamm. Már az első 20 percben mindenki szemüvege vastag párába burkolózott és leizzadtunk derekasan. A távolabbi visszaállóra történő battyogás után belevetettük magunkat az akcióba. Az első épületet gond nélkül foglaltuk el,még nem ért oda az ellen. A nap hátralévő részében azonban a legtöbb épületért meg kellett küzdenünk. Lényegében házról-házra jártunk,ha sikerült bevenni,beírtuk az oldalt és tartottuk a terepet egy darabig,hogy minél több pontot gyűjtsünk.
Délután volt egy látványosabb jelenet amikor az emeleten befészkelt pirosakat próbáltuk kifüstölni,de a lépcső aljában elakadt a roham. Egyszercsak a semmiből kirobbanva egy kék kolléga mint a villám felrohant a lépcsőn,mi meg csak néztünk és pislogtunk lenn,hogy ez most mi volt? :) Nem is lőtték ki.De meglett az eredmény,végül bevettük az emeletet is. A nap folyamán mi is sok bejutási módot alkalmaztunk az ablakon bemászástól a pincébe való lemászáson át. Lényegében így ment el a nap,épületbe be-visszaállás vagy tartás-épületből ki, 1600-kor lefújták a játékot és mindenki kellemes fáradtsággal indult a parkoló felé. Lecuccolás,pakolászás,rövid beszélgetések (Godot újabb ismerősbe botlott :muhaha: ),elköszönés a rajtársaktól és a többiektől majd irány haza. Hazafelé már kevésbé volt élénk a hangulat,de azért nem csendben ücsörögtünk a kocsiban :)
Összességében jól éreztem magam, jól elfáradtam,bár ehhez a trópusi klíma is nagyban hozzájárult. Praksiékkal szerintem jól tudtunk együtt dolgozni ,remélem a jövőben is lesz még rá alkalmunk. Remélem ők is hasonlóan vélekednek.
Összességében jó nap volt tehát és a létszámhátrányunk ellenére is szép eredményt ért el a kék oldal

Shadow out
Kép
Kép
Kép
Shadow
Fórummacerátor

HozzászólásSzerző: Shadow Dátum: 2009.07.03. 18:43

Ezé szenvedtem? se egy kössz,se egy ugh, semmi. Széééép ::P: :D
Kép
Kép
Kép
Shadow
Fórummacerátor

HozzászólásSzerző: Operator Dátum: 2009.07.03. 19:29

Bocsánat, nem tudtam már reagálni, mert a család folyamatosan nyesztetett, ezenkívül füvet vágtam több etap-ban, vízcsapot szereltem, vásároltam ... pffff
Egyszóval mozgalmas napom volt. De köszönöm a beszámolót, jó volt olvasni. Örülök, hogy jót játszottatok és gyakoroltátok az épületharcot.
Kép
Kép
Operator
Fórummacerátor

HozzászólásSzerző: Apa1972 Dátum: 2009.07.03. 21:17

Jó leírás Shadow,köszi!
Remélem hamarosan én is ott lehetek egy játékon.....
Kép
Apa1972
SFH tag

HozzászólásSzerző: Shadow Dátum: 2009.07.03. 21:31

Apa1972 írta:Jó leírás Shadow,köszi!
Most "sokszor" leszünk Hatvanban,várunk szeretettel :) Mondjuk a 08.08-ai 24 óráson nagy lenne testületileg szerepelni
Kép
Kép
Kép
Shadow
Fórummacerátor

HozzászólásSzerző: Apa1972 Dátum: 2009.07.04. 20:41

Shadow írta:
Apa1972 írta:Jó leírás Shadow,köszi!
Most "sokszor" leszünk Hatvanban,várunk szeretettel :) Mondjuk a 08.08-ai 24 óráson nagy lenne testületileg szerepelni

Elkiabálni nagyon nem szeretném,de ránézek a sztorira....... ;)
Kép
Apa1972
SFH tag

Vissza: Archívum